Aktualności

A A A

Strona główna » Aktualności » Paintball zimą

Paintball zimą

data dodania: 2012-02-20 18:36:58

Paintball Zimą czyli nowa definicja Białego Szaleństwa!
 
Paintball, jako aktywność typu outdoor, kojarzy się przede wszystkim z okresem wiosenno-letnim. podczas gdy gramy również przez całą zimę.
 
Posiadane przez Jura Paintball Silesia markery są zupełnie nieczułe na minusową temperaturę otoczenia. Nie bez powodu zresztą uznawane są za sprzęt najlepszy na rynku usług paintball. Podobnie jest z oferowanymi naszym klientom maskami, które wykazują się zadziwiającą odpornością na parowanie. Rękawice taktyczne z pełnymi palcami nie dość, że chronią przed bolesnym trafieniem, to skutecznie pomagają w ogrzewaniu rąk. Karabinki zasilane są z butli na sprężone powietrze (ciśnienie 200 bar), które z racji posiadanych właściwości fizycznych nie zamarza pomimo pracy w zimowych warunkach.
 
Gdy do takiego zestawu dołączymy odpowiednie kulki, o zmienionej tzw. zimowej formule to otrzymujemy kompletny zestaw do gry w warunkach do -15 stopni Celsjusza (w takich zdarzyło nam się już organizować imprezy).
Z chwilą rozpoczęcia pierwszej rozgrywki – zimno nie jest żadnym problemem dla graczy – odrobina ruchu i adrenalina wykonują w tym zakresie świetną robotę.
Paintball śląsk – to również miejsca, które nadają się do prowadzenia rozgrywek także w zimie.
 
Nie czekaj do wiosny - paintball jest dobry przez cały rok!

 

Strona głównaDrukujPDF