Najczęściej wybierane pola

A A A

Strona główna » O firmie » Nasze pola » Najczęściej wybierane pola

Przedstawiamy Państwu dział, w którym zamieszone zostały informacje o obiektach, w których w ciągu ostatnich dwóch sezonów bywaliśmy najczęściej. Dotychczas odwiedziliśmy ponad 100 różnych lokalizacji, zwiedzając tereny południowej i środkowej Polski, zatem jeżeli w poniższym opracowaniu brak jest interesującej okolicy – prosimy o kontakt, a na pewno przedstawimy odpowiednie miejsce! 

 

Jura Zagłębie Śląsk

Polecamy dodatkowo:

Formularz kontaktowy

Pytania? Wątpliwości? Nasz zespół w sposób przystępny i błyskawiczny udzieli odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

czytaj dalej »
Cennik

Poznaj nasze atrakcyjne ceny! Zachęcamy do korzystania z przygotowanych pakietów. Prosta zasada - im więcej potrzbujesz, tym mniej płacisz.

czytaj dalej »
Sprzęt

Sprawdź jaki sprzęt oddajemy do Twojej dyspozycji. Zobacz jakie elementy wchodzą u nas w skład zestawu do gry w paintball.

czytaj dalej »
Strona głównaDrukujPDF

JPS - organizacja imprez paintball śląsk. Naszym klientom oferujemy doskonały sprzęt, niskie ceny i ogromne doświadczenie w organizacji paintball śląskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług, gdyż nie ograniczają się one jedynie do obszaru paintball śląsk – organizujemy również imprezy paintball na jurze i w każdym, nadającym się do tego celu, miejscu wskazanym przez Klienta. Jura Paintball Silesia – Paintball Śląsk, Paintball Jura – serdecznie zaprasza!