Pole - Jura Paintball Silesia

A A A

Strona główna » O firmie » Nasze pola » Pole - Jura Paintball Silesia

 

Jako jedyni na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej dysponujemy własnym, ogrodzonym terenem o powierzchni 2,5 Ha, przystosowanym specjalnie do przeprowadzania kompleksowych imprez integracyjnych. Na pole to składa się zarówno obszar leśny jak i piękna łąka. Teren ten położony jest w samym sercu Jury Krakowsko – Częstochowskiej – ok. 1,5 km na zachód od najbardziej malowniczego zamku Jury – Mirowa. Obecnie, na opisywanym terenie, prowadzone są prace przygotowawcze.
 
Docelowo znajdą się tam takie atrakcje jak:
  • pole do paintballa ( z oryginalnym bunkrem z 1944 r.)
  • pole do speedballa
  • tor dla Quadów
  • tor dla samochodów 4x4
  • palenisko – grill
  • stacjonarna strzelnica sportowa

Polecamy dodatkowo:

Formularz kontaktowy

Pytania? Wątpliwości? Nasz zespół w sposób przystępny i błyskawiczny udzieli odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

czytaj dalej »
Cennik

Poznaj nasze atrakcyjne ceny! Zachęcamy do korzystania z przygotowanych pakietów. Prosta zasada - im więcej potrzbujesz, tym mniej płacisz.

czytaj dalej »
Sprzęt

Sprawdź jaki sprzęt oddajemy do Twojej dyspozycji. Zobacz jakie elementy wchodzą u nas w skład zestawu do gry w paintball.

czytaj dalej »
Strona głównaDrukujPDF

JPS - organizacja imprez paintball śląsk. Naszym klientom oferujemy doskonały sprzęt, niskie ceny i ogromne doświadczenie w organizacji paintball śląskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług, gdyż nie ograniczają się one jedynie do obszaru paintball śląsk – organizujemy również imprezy paintball na jurze i w każdym, nadającym się do tego celu, miejscu wskazanym przez Klienta. Jura Paintball Silesia – Paintball Śląsk, Paintball Jura – serdecznie zaprasza!