Ziemia - Woda

A A A

Strona główna » Oferta » Jura dla Aktywnych » Ziemia - Woda

 

Proponujemy Państwu nieszablonowe połączenie naszej głównej atrakcji Imprezy Paintball wraz ze spływem kajakowym. Najlepszym zakończeniem dnia będzie natomiast ognisko z tradycyjnymi kiełbaskami lub jurajskim delikatesem – prażonkami.
 
Szczegóły Programu:
 
 1. Miejsce realizacji:
  Jura Krakowsko-Częstochowska – start w zależności od trasy spływu wybranej przez uczestników
 1. Ilość uczestników:
  minimum 6 osób, maksymalnie 24 osoby 
 1. Czas trwania programu:
  ok.  8 godzin 
 1. Udział uczestników niepełnoletnich:
  TAK, za zgodą prawnego opiekuna i po konsultacji z organizatorem 
 1. Rabat:
  10% na wszystkie usługi wchodzące w zakres programu 
 1. Atrakcje:                                                           
a)      Spływ kajakowy
Do dyspozycji uczestników oddajemy 6 dwóosobowych kajaków kajaki polietylenowe DAG/Aquarius Pro Tour 470 model z roku 2012. Jest to stabilny, łatwy w manewrowaniu, płaskodenny kajak turystyczny wyposażony w zamykany luk bagażowy i wygodne składane siedzenia. Każdy uczestnik otrzymuje kamizelkę ratunkową oraz wodoszczelny worek na wszystkie te rzeczy, które nie lubią wody. Spływem kieruje licencjonowany Przewodnik Terenowy po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.
 
Polecane trasy: 
Pilica na odcinku Szczekociny - Przyłęk, lub Łysaków.
Spływ kajakowy rozpoczynamy przy pałacu w Szczekocinach, a kończymy przy moście kolejowym w Przyłęku, lub przy kolejnej wsi tzn. Łysakowie. Po drodze dwa młyn i mały próg wymagające przenosek, jednak są one łatwe. Rzeka kręta, malownicza z bogactwem przyrodniczym. Poniżej Przyłęku kilka piaszczystych miejsc na brzegach. Dystans do Przyłęku około 14km i 4-5h spokojnego płynięcia
 
Pilica na odcinku Maluszyn - Krzętów.
Wspaniały i urozmaicony odcinek Pilicy płynącej prawie cały czas z dala od wsi, z licznymi miejscami do odpoczynku na brzegu. Pierwsza połowa spływu to ostre meandry i dość wartki nurt, dalej rzeka łagodnieje a po połączeniu z wodami Czarnej rozlewa się szerzej. Dystans około 18,5km i 5-6h spokojnego płynięcia z dwoma krótkimi postojami
 
 
Wiercica od Sygontki do Przyrowa.
Krystaliczna woda, zespół Niebieskich Źródeł czyli krasowych wywierzysk o bardzo dużej wydajności bijących na brzegach i w dnie pomiędzy Sygontką a zalewem w Zalesicach. Na wysokości kościoła św. Mikołaja przed Przyrowem super miejsce na dłuższy odpoczynek. Dystans około 8km i 3-4h spokojnego płynięcia
 
b)      Impreza paintball
Na specjalnie przygotowanym turniejowym polu typu leśnego walczą ze sobą dwie drużyny, które rozgrywają ogółem 6 – 7 rozgrywek podzielonych na 4 bloki scenariuszowe (team deathmatch, capture the flag, one flag battle i defense/ochrona VIP-a – krótkie przedstawienie zasad można znaleźć Tutaj. Do dyspozycji każdego uczestnika oddajemy kompletny zestaw do gry w paintball oraz 300 kulek do gry.
 
c)       Posiłek polowy
Po zakończeniu imprezy biesiada z kiełbasą lub prażonkami (ziemniaki, z warzywami i mięsem pieczone w kociołku na ognisku) i napojami w zależności od Państwa preferencji.
 
 1. Cena:
  Ustalana na indywidualne zapytanie, po ustaleniu trasy spływu Kajakowego oraz menu posiłku polowego.
 

 

Polecamy dodatkowo:

Formularz kontaktowy

Pytania? Wątpliwości? Nasz zespół w sposób przystępny i błyskawiczny udzieli odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

czytaj dalej »
Spływy kajakowe

Dowiedz się więcej o nowości w naszej ofercie.

czytaj dalej »
Program Ziemia - Ziemia

Sprawdź co jeszcze oferujemy.

czytaj dalej »
Strona głównaDrukujPDF

JPS - organizacja imprez paintball śląsk. Naszym klientom oferujemy doskonały sprzęt, niskie ceny i ogromne doświadczenie w organizacji paintball śląskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług, gdyż nie ograniczają się one jedynie do obszaru paintball śląsk – organizujemy również imprezy paintball na jurze i w każdym, nadającym się do tego celu, miejscu wskazanym przez Klienta. Jura Paintball Silesia – Paintball Śląsk, Paintball Jura – serdecznie zaprasza!