Ziemia - Ziemia

A A A

Strona główna » Oferta » Jura dla Aktywnych » Ziemia - Ziemia

 

Paintball, różne formy strzelectwa oraz poszukiwanie skarbów – to oferta skierowana do tych, którzy preferują stąpanie po ziemi zamiast atrakcji wodnych czy linowych.  Najlepszym zakończeniem dnia będzie natomiast ognisko z tradycyjnymi kiełbaskami lub jurajskim delikatesem – prażonkami.
 
Szczegóły Programu:
 
 1. Miejsce realizacji:
  Jura Krakowsko-Częstochowska – start w zależności od części regionu wybranej przez uczestników;
 1. Ilość uczestników:
  minimum 10 osób, 
 1. Czas trwania programu:
  ok.  8 godzin 
 1. Udział uczestników niepełnoletnich:
  TAK, za zgodą prawnego opiekuna i po konsultacji z organizatorem 
 1. Rabat:
  15% na wszystkie usługi wchodzące w zakres programu
 
 1. Atrakcje:                                                           
a)      Impreza paintball
Na specjalnie przygotowanym turniejowym polu typu leśnego walczą ze sobą dwie drużyny, które rozgrywają ogółem 6 – 7 rozgrywek podzielonych na 4 bloki scenariuszowe (team deathmatch, capture the flag, one flag battle i defense/ochrona VIP-a – krótkie przedstawienie zasad można znaleźć Tutaj. Do dyspozycji każdego uczestnika oddajemy kompletny zestaw do gry w paintball oraz 300 kulek do gry.
 
b)      Olimpiada strzelecka
1. Strzelnica łucznicza z łuku klasycznego.
Niepowtarzalna okazja do poznania strzelectwa z zupełnie innej strony. W odróżnieniu od urządzeń pneumatycznych – tutaj główną rolę odgrywa sama motoryka strzelającego. Oddanie skutecznego (i celnego) strzału to za każdym razem niepowtarzalna frajda. Dodać należy, iż nic tak nie buduje klimatu atrakcji jak sąsiedztwo ruin średniowiecznej warowni!
2. Tor strzelecki do strzelania dynamicznego z pneumatycznej broni krótkiej.
Specjalny tor z sześcioma celami, liczy się czas i precyzja. Uczestnik najpierw ma załadować magazynek i przeładować broń, następnie w jak najkrótszym czasie biegnąc po torze trafić z różnych pozycji strzeleckich 6 celów. Standardowy element szkolenia współczesnych jednostek szturmowych. Strzelamy z pistoletu Makarowa. Pistolet ten jest pneumatyczną odmianą klasycznej rosyjskiej broni bojowej, ma te same gabaryty, taki sam wygląd i dokładnie identyczną wagę. Broń jest wykorzystywana w jednostkach mundurowych do treningu strzeleckiego.
 
c)       Zejście do jaskini z przewodnikiem
Ostatnim elementem imprezy będzie zejście do jaskini. W odróżnieniu od ogólnie znanych form tego typu udostępnionych turystycznie – w tym przypadku każdy będzie mógł poczuć się jak speleolog aby przecisnąć się przez niewidoczne dla niewprawnego oka wejście. Obiekt ten znajduje się poza szlakami turystycznymi, dzięki czemu zarówno jego znalezienie, jak i nienaruszony stan wnętrza – niezmiennie wywierają duże wrażenie na odwiedzających. 
 
d)      Posiłek polowy
Po zakończeniu imprezy biesiada z kiełbasą lub prażonkami (ziemniaki, z warzywami i mięsem pieczone w kociołku na ognisku) i napojami w zależności od Państwa preferencji.
 
 1. Cena:
  Ustalana na indywidualne zapytanie, po ustaleniu szczegółów programu oraz menu posiłku polowego.

 

Polecamy dodatkowo:

Formularz kontaktowy

Pytania? Wątpliwości? Nasz zespół w sposób przystępny i błyskawiczny udzieli odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

czytaj dalej »
Strzelnice sportowe

Dowiedz się więcej o nowości w naszej ofercie. Zobacz z czego jeszcze możesz sobie postrzelać.

czytaj dalej »
Program Ziemia - Powietrze

Sprawdź co jeszcze oferujemy.

czytaj dalej »
Strona głównaDrukujPDF

JPS - organizacja imprez paintball śląsk. Naszym klientom oferujemy doskonały sprzęt, niskie ceny i ogromne doświadczenie w organizacji paintball śląskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług, gdyż nie ograniczają się one jedynie do obszaru paintball śląsk – organizujemy również imprezy paintball na jurze i w każdym, nadającym się do tego celu, miejscu wskazanym przez Klienta. Jura Paintball Silesia – Paintball Śląsk, Paintball Jura – serdecznie zaprasza!