Bezpieczeństwo

A A A

Strona główna » O firmie » Bezpieczeństwo

W Jura Paintball Silesia bezpieczeństwo uczestników naszych imprez jest absolutnym priorytetem.

 
Wszyscy uczestnicy imprez paintball przechodzą obowiązkowe szkolenie z zakresu zasad bezpieczeństwa obowiązujących podczas gry, które prowadzone jest przez doświadczonego instruktora.
 
Używany przez nas sprzęt posiada wszelkie wymagane atesty bezpieczeństwa. W celu pełnej ochrony przed możliwością zranienia każdy gracz zostaje wyposażony w specjalne rękawice taktyczne, poliuretanowy pas chroniący szyję oraz odpowiednie nakrycie głowy. Wszystkie karabinki przed każdą imprezą podlegają sprawdzeniu w zakresie prawidłowego funkcjonowania oraz maksymalnej prędkości wylotowej kulki za pomocą specjalnego chronografu.
 
Przez cały czas trwania gry paintball nad uczestnikami czuwa dwóch instruktorów, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo organizowanych przez nas imprez
 
Nasza firma posiada odpowiednie ubezpieczenie OC. Istnieje także możliwość wykupienia odrębnego ubezpieczenia na czas trwania imprezy.
 

 

 

Strona głównaDrukujPDF

JPS - organizacja imprez paintball śląsk. Naszym klientom oferujemy doskonały sprzęt, niskie ceny i ogromne doświadczenie w organizacji paintball śląskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług, gdyż nie ograniczają się one jedynie do obszaru paintball śląsk – organizujemy również imprezy paintball na jurze i w każdym, nadającym się do tego celu, miejscu wskazanym przez Klienta. Jura Paintball Silesia – Paintball Śląsk, Paintball Jura – serdecznie zaprasza!