Strzelnica sportowa / Łucznictwo

A A A

Strona główna » Oferta » Strzelnica sportowa / Łucznictwo

Proponujemy Państwu atrakcję, która cieszy się coraz większą popularnością – wszelkiego rodzaju strzelectwo organizowane przez Naszą firmę na specjalnie w tym celu skonstruowanych polowych strzelnicach sportowych. Profesjonalna obsługa przekaże tajniki skutecznego użycia i trafiania w samą dziesiątkę przy wykorzystaniu wszelkich urządzeń miotających przedmioty do celu! Polecamy szczególnie:

 
Strzelnica z karabinka pneumatycznego do celów wahliwych

Specjalny kulochwyt z pięcioma celami – 4 to kaczki, piątym jest lizak. Czyste trafienie w kaczkę powoduje jej położenie się. Po ustrzeleniu 2. kaczek trafienie w lizak powoduje powstanie ptactwa). Specjalnie do tej atrakcji istnieje możliwość aranżacji stanowiska bojowego z wykorzystaniem oryginalnej pancernej płyty okopowej z czasów I wojny światowej!
 
Strzelnica łucznicza z łuku klasycznego

Niepowtarzalna okazja do poznania strzelectwa z zupełnie innej strony. W odróżnieniu od urządzeń pneumatycznych – tutaj główną rolę odgrywa sama motoryka strzelającego. Oddanie skutecznego (i celnego) strzału to za każdym razem niepowtarzalna frajda. Dodać należy, iż nic tak nie buduje klimatu atrakcji jak sąsiedztwo ruin średniowiecznej warowni!
 
Strzelnica łucznicza z nowoczesnego łuku bloczkowego

Łuk, jak każde urządzenie wymyślone przez człowieka – podlegał przez wieki licznym modyfikacjom. Ich efektem – zmniejszenie wagi, zwiększenie komfortu użytkowania, a dzięki wprowadzeniu przyrządów celowniczych – zwiększenie skuteczności oddawanych strzałów. Zastosowanie naciągu opartego o bloczki wpłynęło znacząco na prostotę naciągania cięciwy. Poza nazwą i zasadą działania – urządzenie to nie ma ni wspólnego z łukiem klasycznym. Nasza firma oferuje możliwość sprawdzenia wszystkich tych różnic w praktyce – zapraszamy!
Strzelnice z automatów.

Oddawanie pojedynczych, dobrze wymierzonych strzałów to za mało? Polecamy zatem strzelnicę przy wykorzystaniu sprzętu ziejącego ogniem ciągłym. Jedyna okazja by sprawdzić rzeczywistą skuteczność oddawania strzałów przez bohaterów filmów akcji. Atrakcja dostępna w dwóch wariantach przy wykorzystaniu:
  • wiernej repliki AK74 – kal. 6mm szybkostrzelność do 20 kul na sekundę
  • markera tippmann A5 RT – wyposażony w dostawną kolbę i lufę pokrytą teflonem o długości 11”, kal. 17,5mm, szybkostrzelność do 18 kul na sekundę.
Tor strzelecki do strzelania dynamicznego z pneumatycznej broni krótkiej.

Specjalny tor, na którym liczy się przede wszystkim czas i precyzja.  Standardowy element szkolenia współczesnych jednostek szturmowych. Strzelamy z pistoletu Makarowa. Pistolet ten jest pneumatyczną odmianą klasycznej rosyjskiej broni bojowej, ma te same gabaryty, taki sam wygląd i dokładnie identyczną wagę. Broń jest wykorzystywana w jednostkach mundurowych do treningu strzeleckiego.
Rzut nożem/toporem bojowym

Konwencjonalne strzelnice nie są dość ekstremalne? Oferujemy zatem krótki kurs praktyczny rzucania nożem lub toporem. Nasi instruktorzy w przystępny sposób przekażą tajniki trudnej sztuki miotania ostrymi przedmiotami do celu. Umiejętność przydatna również po zakończeniu imprezy!

Polecamy dodatkowo:

Formularz kontaktowy

Pytania? Wątpliwości? Nasz zespół w sposób przystępny i błyskawiczny udzieli odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

czytaj dalej »
Paintball

Dowiedz się więcej o naszej specjalności.

czytaj dalej »
Jura dla Aktywnych

Paintball to za mało? Przedstawiamy zupełnie nowe programy atrakcji w ofercie Jura Paintball Silesia.

czytaj dalej »
Strona głównaDrukujPDF

JPS - organizacja imprez paintball śląsk. Naszym klientom oferujemy doskonały sprzęt, niskie ceny i ogromne doświadczenie w organizacji paintball śląskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług, gdyż nie ograniczają się one jedynie do obszaru paintball śląsk – organizujemy również imprezy paintball na jurze i w każdym, nadającym się do tego celu, miejscu wskazanym przez Klienta. Jura Paintball Silesia – Paintball Śląsk, Paintball Jura – serdecznie zaprasza!