Integracja

A A A

Strona główna » Oferta » Integracja

 

 

Jura Paintball Silesia to więcej niż paintball!

 
Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy firmowe dla grup do 200 osób.

Ze słownika PWN:
 
Integracja
1. proces tworzenia się całości z części
2. proces dostosowywania się do siebie ludzi w grupie
 
Podstawowym celem imprezy integracyjnej jest dobra zabawa. Realizujemy go przez staranny dobór atrakcji tak, by każdy uczestnik znalazł coś dla siebie. Dzięki temu każdy może poczuć się jak prawdziwy komandos, kierowca rajdowy czy alpinista. Większość naszych atrakcji bazuje na sportach ekstremalnych, które wyzwalają mnóstwo pozytywnych emocji i duże ilości adrenaliny. Naturalnym następstwem doskonałej, wspólnej zabawy jest (oprócz niepowtarzalnych wspomnień) konsolidacja grupy, poprawa komunikacji i wzrost kreatywności – jednym słowem – integracja.
 
Imprezy Jura Paintball Silesia tworzone są w ten sposób, by całkowicie spełnić zapotrzebowanie Klienta. Przy ich opracowaniu zawsze bierzemy pod uwagę cel imprezy oraz takie zmienne jak wiek, płeć, kondycję fizyczną uczestników oraz ich wcześniejszy udział w tego typu zajęciach. Dzięki temu Klient otrzymuje niepowtarzalny, oryginalny produkt.
 
Nasze projekty tworzymy kompleksowo – zajmujemy się nie tylko odpowiednim przygotowaniem i przeprowadzeniem eventu – służymy również pomocą w znalezieniu odpowiedniego miejsca noclegowego, organizacji transportu czy cateringu.
 
 
Wyślij zapytanie

 

 

 

Polecamy dodatkowo:

Formularz kontaktowy

Pytania? Wątpliwości? Nasz zespół w sposób przystępny i błyskawiczny udzieli odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

czytaj dalej »
Strona głównaDrukujPDF

JPS - organizacja imprez paintball śląsk. Naszym klientom oferujemy doskonały sprzęt, niskie ceny i ogromne doświadczenie w organizacji paintball śląskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług, gdyż nie ograniczają się one jedynie do obszaru paintball śląsk – organizujemy również imprezy paintball na jurze i w każdym, nadającym się do tego celu, miejscu wskazanym przez Klienta. Jura Paintball Silesia – Paintball Śląsk, Paintball Jura – serdecznie zaprasza!