Team Building

A A A

Strona główna » Oferta » Team Building

 

 

 

 

 

 

 

 


 


Ta forma spędzania czasu służy konsolidacji grupy. Wspólna zabawa, ruch, odrobina rywalizacji pomagają pozbyć się stresu, walczą z wypaleniem zawodowym i podnoszą poziom energii w grupie. Koncentracja na zadaniu pobudza spontaniczność i ułatwia kontakt z innymi osobami.

Dzięki zajęciom team-building grupa się konsoliduje, co skutkuje lepszą współpracą i wzrostem kreatywności. W naszej ofercie znajdują się atrakcje, które mobilizują cały zespół do działania.
 
W ramach imprez integracyjnych oferujemy również autorski program Kuźnia Przywódców. Uczestnicy wykonują specjalnie opracowane zadania, które służą wyłonieniu naturalnego przywódcy grupy. Wszystko to dzieje się pod bacznym okiem psychologa. Dla głodnych wrażeń zdobywców zawsze będą czekać silne przeżycia i intensywne emocje, a dla ceniących spokój mamy równie bogatą ofertę.

Wszelkie biznesowe spotkania doskonale uatrakcyjnią występy kabaretowe, zabawa w stylu latino, disco lub country, a może wolą Państwo kasyno lub pokaz walk średniowiecznych  rycerzy? Zorganizujemy dla Was niezapomniany, barwny wieczór okraszony humorem z lekką nutką postmodernizmu.

Zobacz więcej w naszej GALERII

Wyślij zapytanie

Strona głównaDrukujPDF

JPS - organizacja imprez paintball śląsk. Naszym klientom oferujemy doskonały sprzęt, niskie ceny i ogromne doświadczenie w organizacji paintball śląskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług, gdyż nie ograniczają się one jedynie do obszaru paintball śląsk – organizujemy również imprezy paintball na jurze i w każdym, nadającym się do tego celu, miejscu wskazanym przez Klienta. Jura Paintball Silesia – Paintball Śląsk, Paintball Jura – serdecznie zaprasza!