Jura Paintball Silesia

A A A

Strona główna » O firmie » Jura Paintball Silesia

Jura Paintball Silesia to projekt stworzony przez ludzi z pasją. Jeżeli dodamy do tego lata doświadczeń w organizacji aktywnego wypoczynku w oparciu o sporty ekstremalne to otrzymujemy pełny obraz zespołu fachowców, którego celem jest stworzenie usługi na najwyższym poziomie.
Stawiamy na rozwój – dzięki temu cały czas wzbogacamy naszą ofertę zarówno w zakresie stosowanego przez nas know-how organizowania imprez jak i oferowanego Klientom sprzętu i wyposażenia. Wszystko to sprawia, iż nasze usługi – kompleksowa organizacja imprez paintball – oceniane są przez uczestników imprez zawsze pozytywnie.
Zapraszamy do działu referencje, gdzie znajdą Państwo opinie naszych Klientów o Jura Paintball Silesia

Polityka jakości JPS
Team tworzący Naszą firmę składa się z samych profesjonalistów. Jeżeli chodzi o poziom naszych imprez - nie uznajemy kompromisów - nic nie może być dziełem przypadku. Każda atrakcja jest dokładnie zaplanowana, przygotowana i sprawdzona, a potem sprawdzona raz jeszcze. Wszystko po to, by zapewnić usługę o najwyższej jakości spełniającą najsurowsze wymogi bezpieczeństwa.
 
Obszar działania:
Śląsk, Jura Krakowsko-Częstochowska – to tereny, które doskonale znamy i gdzie mamy najszerszą bazę miejsc odpowiednich do organizacji imprez. Współpracujemy z wieloma ośrodkami oferującymi zakwaterowanie na czas imprezy (hotele o różnym standardzie, zajazdy, agroturystyki). Organizowaliśmy imprezy w całej południowej Polsce (Bieszczady, Beskidy, Opolszczyzna, Dolny Śląsk) lubimy podróże i nowe wyzwania. Jesteśmy w stanie zorganizować imprezę w dowolnym miejscu wskazanym przez Klienta.
Zapraszamy do działu galeria,  gdzie znajdą Państwo zdjęcia z imprez, zorganizowanych przez JPS, w okolicach wymienionych wyżej lokacji!
Strona głównaDrukujPDF

JPS - organizacja imprez paintball śląsk. Naszym klientom oferujemy doskonały sprzęt, niskie ceny i ogromne doświadczenie w organizacji paintball śląskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług, gdyż nie ograniczają się one jedynie do obszaru paintball śląsk – organizujemy również imprezy paintball na jurze i w każdym, nadającym się do tego celu, miejscu wskazanym przez Klienta. Jura Paintball Silesia – Paintball Śląsk, Paintball Jura – serdecznie zaprasza!