Cennik

A A A

Strona główna » Cennik

Kompletny zestaw do gry w paintball + 100 kulek gratis: 50 zł

Dodatkowe kulki:
- Pakiet 200 dodatkowych kulek: 30 zł
- Pakiet 400 dodatkowych kulek: 50 zł
- Każde 100 kulek zakupionych poza pakietem: 20 zł


Dysponujemy 50 kompletnymi zestawami do gry.

W Jura Paintball Silesia cena dotyczy jedynie wynajęcia
sprzętu do gry i dodatkowych kulek!
 


Nie pobieramy żadnych dodatkowych/ukrytych opłat za : 
  • dojazd (do 100 km od naszej siedziby - Jaworznika)
  • przygotowanie pola do gry
  • prowadzenie gry, instruktaż itp.
  • związanych z czasem gry

 

Polecamy dodatkowo:

Grill & Catering

Po rozgrywce nachodzi ochota na coś do jedzenia? Proponujemy zróżnicowaną paletę posiłków polowych – od tradycyjnego polskiego grillowania przez jurajski specjał – prażonki i wiele innych. Ceny już od 15 zł – po szczegóły – zapraszamy do kontaktu!

czytaj dalej »
Sesja zdjęciowa z imprezy

Niepowtarzalna pamiątka z zabawy. Prawdziwy fotograf z prawdziwym aparatem wykonujący profesjonalne zdjęcia , które z dumą będzie można pokazać znajomym lub umieścić na biurku w pracy. Zapraszamy do pokazowej Galerii.

czytaj dalej »
Jura dla aktywnych!

Paintball to za mało? Z myślą o wszystkich, którzy pragną spędzić czas aktywnie przygotowaliśmy cały program różnych atrakcji. Zabawa trwa dłużej i – dzięki atrakcyjnym rabatom – więcej zostaje w kieszeni.

czytaj dalej »

Przydatne informacje:

Pola do paintball

Zapraszamy do artykułu, w którym zamieściliśmy opis miejsc wraz ze zdjęciami, w których najczęściej organizujemy imprezy paintball!

czytaj dalej »
Sprzęt

Sprawdź jaki sprzęt oddajemy do Twojej dyspozycji. Zobacz jakie elementy wchodzą u nas w skład zestawu do gry w paintball.

czytaj dalej »
Imprezy JPS-FAQ

Organizacja imprez paintball W celu zamówienia imprezy paintball należy zebrać grupę min. 8 osób i skontaktować się z nami wypełniając formularz online lub telefonicznie. W formularzu kontaktowym...

czytaj dalej »
Strona głównaDrukujPDF

JPS - organizacja imprez paintball śląsk. Naszym klientom oferujemy doskonały sprzęt, niskie ceny i ogromne doświadczenie w organizacji paintball śląskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług, gdyż nie ograniczają się one jedynie do obszaru paintball śląsk – organizujemy również imprezy paintball na jurze i w każdym, nadającym się do tego celu, miejscu wskazanym przez Klienta. Jura Paintball Silesia – Paintball Śląsk, Paintball Jura – serdecznie zaprasza!