Orienteering

A A A

Strona główna » Oferta » Orienteering


Jak poradzić sobie w trudnych warunkach leśnej głuszy?

Co zrobić z tymi rzeczami, które zabraliśmy ze sobą?
 
Jak wyjść z tego buszu?
 
Przetrwanie wśród drzew i dzikiej przyrody to nie lada sztuka, której chcemy Państwa nauczyć. Wystarczy ruszyć wraz z instruktorem Jura Paintball Silesia przed siebie, w las i nauczycie się wykorzystywać zapomniane umiejętności, znajdziecie spokój, którego tak dawno nie doświadczaliście. Tego typu zajęcia proponujemy raczej małym grupom lub indywidualnym klientom, którzy chcieliby przeżyć niepowtarzalną przygodę „ w pięknych okolicznościach przyrody”.
 
Orienteering – czyli sposób na odnalezienie właściwej drogi wśród dróg wielu. Zajęcia tego typu polegają głównie na inwencji uczestników działających w grupach. Każda z nich po podstawowym szkoleniu i wyznaczeniu punktu docelowego - otrzymuje specjalnie przygotowaną mapę z zaznaczonymi odpowiednio wskazówkami. Droga do celu obfituje oczywiście w dodatkowe atrakcje i zadania, które angażują wszystkich uczestników. Ich poczynania monitorowane są na bieżąco przez instruktora, który czuwa nad właściwym kierunkiem marszu uczestników. Kto pierwszy odnajdzie właściwą drogę i odnajdzie skarb???
 
Wyślij zapytanie 

 

Strona głównaDrukujPDF

JPS - organizacja imprez paintball śląsk. Naszym klientom oferujemy doskonały sprzęt, niskie ceny i ogromne doświadczenie w organizacji paintball śląskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług, gdyż nie ograniczają się one jedynie do obszaru paintball śląsk – organizujemy również imprezy paintball na jurze i w każdym, nadającym się do tego celu, miejscu wskazanym przez Klienta. Jura Paintball Silesia – Paintball Śląsk, Paintball Jura – serdecznie zaprasza!