Paintball

A A A

Strona główna » Oferta » Paintball

Naszym głównym (ale nie jedynym!) produktem jest organizacja imprez paintball. Jest to najbardziej emocjonujący sport ekstremalny, a przede wszystkim – wspaniała zabawa.
 
Organizacja imprez paintball staje się coraz bardziej popularna. Do niedawna atrakcja ta zarezerwowana była głównie dla imprez firmowych (w związku z wysokim kosztem organizacji). W ostatnich latach sytuacja uległa jednak diametralnej zmianie. Kompleksowe przygotowanie imprezy paintball jest obecnie na wyciągnięcie ręki - dlatego też nasz zespół coraz częściej pojawia się jako organizator atrakcji na różnego rodzaju wydarzeniach. Imprezy firmowe, wieczór kawalerski, krótki urlop z przyjaciółmi, urodziny, wycieczka klasowa, zloty wszelkiego rodzaju a nawet spotkanie ze znajomymi w piątkowy wieczór po całym tygodniu pracy - to tylko przykładowe sytuacje, gdzie paintball sprawdza się doskonale. Organizacja tej oryginalnej atrakcji w naszej firmie sprowadza się do złożenia zamówienia. Resztą zajmuje się już zespół JPS.
 
Jesteśmy w stanie zorganizować imprezę paintball praktycznie w każdym miejscu wskazanym przez Klienta na terenie całego kraju.
 
Jura Paintball Silesia zajmuje się organizacją wszystkich odmian imprez paintball:
paintball leśny 
najpopularniejsza forma rozgrywki. Odbywa się na specjalnie w tym celu wyznaczonym i dokładnie oznakowanym terenie leśnym. Doskonała forma rozgrywki dla graczy początkujących i średnio-zaawansowanych . Odpowiedni dobór scenariuszy gwarantuje wspaniałą zabawę.
industrial paintball 
odmiana paintballa rozgrywana najczęściej w opuszczonych halach fabrycznych i obiektach przemysłowych. Teren rozgrywki ograniczony jest zazwyczaj do różnorodnej kubatury pomieszczeń i korytarzy. Doskonałe miejsca do rozgrywania scenariuszy polegających na odbijaniu zakładników i zwalczaniu terrorystów. Każdy uczestnik może poczuć takie same emocje jak żołnierz jednostki „Grom”. Ten rodzaj rozgrywki skierowany jest do graczy średnio-zaawansowanych i doświadczonych.
speedball 
sportowa odmiana gry paintball. Imprezy tego typu odbywają się na terenach otwartych (łąka, boisko itd.) przy wykorzystaniu specjalnego pola. Składa się ono z dmuchanych przeszkód o różnym kształcie (sześciany, ostrosłupy, walce) i rozmiarze (od 1,50 x 1,50 x 1 m do 3 x 3 x 1,5 m. Szczególnie polecana odmiana paintballa w przypadku, gdy uczestnicy rozgrywki brali już udział w paintballu leśnym. Rozgrywki speedball charakteryzują się dodatkowo niesamowitą szybkością – tu nie ma czasu na wahanie – pozostaje tylko działać!
 

 

Polecamy dodatkowo:

Formularz kontaktowy

Pytania? Wątpliwości? Nasz zespół w sposób przystępny i błyskawiczny udzieli odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

czytaj dalej »
Sesja zdjęciowa z imprezy

Niepowtarzalna pamiątka z zabawy. Prawdziwy fotograf z prawdziwym aparatem wykonujący profesjonalne zdjęcia , które z dumą będzie można pokazać znajomym lub umieścić na biurku w pracy. Zapraszamy do pokazowej Galerii.

czytaj dalej »
Jura dla aktywnych!

Paintball to za mało? Z myślą o wszystkich, którzy pragną spędzić czas aktywnie przygotowaliśmy cały program różnych atrakcji. Zabawa trwa dłużej i – dzięki atrakcyjnym rabatom – więcej zostaje w kieszeni.

czytaj dalej »
Strona głównaDrukujPDF

JPS - organizacja imprez paintball śląsk. Naszym klientom oferujemy doskonały sprzęt, niskie ceny i ogromne doświadczenie w organizacji paintball śląskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług, gdyż nie ograniczają się one jedynie do obszaru paintball śląsk – organizujemy również imprezy paintball na jurze i w każdym, nadającym się do tego celu, miejscu wskazanym przez Klienta. Jura Paintball Silesia – Paintball Śląsk, Paintball Jura – serdecznie zaprasza!