Imprezy JPS - FAQ

A A A

Strona główna » O firmie » Imprezy JPS - FAQ

Organizacja imprez paintball
 
W celu zamówienia imprezy paintball należy zebrać grupę min. 8 osób i skontaktować się z nami wypełniając formularz online  lub telefonicznie
 
W formularzu kontaktowym powinny znaleźć się następujące informacje:
- ilość uczestników rozgrywki
- planowany termin rozgrywki
- miejsce skąd pochodzi grupa
Posiadając wyżej wymienione dane jesteśmy w stanie niezwłocznie przedstawić naszą ofertę.
 
W celu rezerwacji terminów weekendowych najlepiej kontaktować się ok. 7 dni przed planowaną imprezą.


 
Nasz zespół zorganizuje imprezę paintballową w miejscu i czasie, który będzie najbardziej odpowiadał Klientowi.
Do wyboru przedstawiamy stworzoną i przetestowaną przez nas gotową bazę miejsc (paintball śląsk, jura), możliwe jest także zorganizowanie imprezy na terenie wskazanym przez Klienta, jeżeli tylko lokalizacja spełnia nasze standardy bezpieczeństwa. Bezpośrednio przed imprezą pole zostaje odpowiednio oznaczone, a to w ten sposób, by każdy uczestnik imprezy znał granice paintballowego pola gry.

Przebieg imprezy, czas trwania
 
Pierwszym etapem jest zawsze przygotowanie do gry – w tym celu każdy uczestnik otrzymuje od nas kompletne wyposażenie, niezbędne do udziału w rozgrywce (więcej na ten temat w dziale Sprzęt). Gdy wszyscy uczestnicy będą gotowi następuje krótkie w formie acz bogate w informacje szkolenie z zakresu zasad bezpieczeństwa i instrukcji używania sprzętu.
Po wprowadzeniu instruktor-sędzia zapoznaje uczestników z pierwszym scenariuszem gry, a następnie zawodnicy zajmują miejsca na polu. Każdy scenariusz dzieli się na co najmniej dwie rozgrywki. Na tym etapie każdy z graczy wyposażony jest już w maskę i mundur, które oprócz maskowania zapewniają niezbędną ochronę oraz specjalny karabinek – marker. W zależności od scenariusza gra polega na wykonaniu określonego zadania (zdobycie flagi, obrona obiektu itd.) lub na eliminacji innych graczy (DM, TDM).
 
Z chwilą gdy pada sygnał rozpoczęcia rozgrywki przestaje mieć znaczenie płeć, wykształcenie czy pozycja społeczna. Wszyscy gracze są równi. O sukcesie czy porażce decydują spryt, determinacja i taktyka. Paintball jest świetną okazją do sprawdzenia swoich indywidualnych możliwości jak i współdziałania/ przewodzenia grupie. Przede wszystkim jednak – Paintball to rewelacyjna zabawa z dużą dawką adrenaliny!
 
Czas trwania imprezy paintball waha się od 2 do 4 godzin i jest zróżnicowany w zależności od ilości osób, pola rozgrywki itd. W tym czasie zawodnik oddaje średnio od 300 do 400 strzałów do przeciwnika.

Polecamy dodatkowo:

Formularz kontaktowy

Pytania? Wątpliwości? Nasz zespół w sposób przystępny i błyskawiczny udzieli odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

czytaj dalej »
Sesja zdjęciowa z imprezy

Niepowtarzalna pamiątka z zabawy. Prawdziwy fotograf z prawdziwym aparatem wykonujący profesjonalne zdjęcia , które z dumą będzie można pokazać znajomym lub umieścić na biurku w pracy. Zapraszamy do pokazowej Galerii.

czytaj dalej »
Jura dla aktywnych!

Paintball to za mało? Z myślą o wszystkich, którzy pragną spędzić czas aktywnie przygotowaliśmy cały program różnych atrakcji. Zabawa trwa dłużej i – dzięki atrakcyjnym rabatom – więcej zostaje w kieszeni.

czytaj dalej »
Strona głównaDrukujPDF

JPS - organizacja imprez paintball śląsk. Naszym klientom oferujemy doskonały sprzęt, niskie ceny i ogromne doświadczenie w organizacji paintball śląskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług, gdyż nie ograniczają się one jedynie do obszaru paintball śląsk – organizujemy również imprezy paintball na jurze i w każdym, nadającym się do tego celu, miejscu wskazanym przez Klienta. Jura Paintball Silesia – Paintball Śląsk, Paintball Jura – serdecznie zaprasza!