Techniki linowe / Speleologia

A A A

Strona główna » Oferta » Techniki linowe / Speleologia

Teren Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej to mekka polskiego alpinizmu. Tutaj zaczynali wszyscy nasi wielcy himalaiści. Państwo też możecie zakosztować wspinaczkowej przygody trenując pod czujnym okiem instruktorów Polskiego Związku Alpinistycznego. Zajęcia linowe to zjazdy tyrolskie, mosty komandoskie, wspinaczka na tzw. ?wędkę?, czyli z górną asekuracją, wdrapywanie się po drabinkach alpinistycznych itp. Adrenalina, walka z naturą i niesamowite jurajskie ostańce sprawiają iż atrakcja ta jest niepowtarzalna w skali całego kraju.

Szczególnie na terenie Jury Krakowsko – Częstochowskiej, gdzie jaskinie są tak powszechne i dostępne możemy pokazać Państwu jak piękne potrafią przybrać formy i jak łatwo się nimi zachwycić. Pokonując je na własnych nogach, czy zjeżdżając do nich na linie zobaczycie świat tak odmienny i ciekawy a uformowany nie ręką człowieka, lecz przez samą naturę, która od milionów lat kształtuje te niespotykane krajobrazy. Nasz przewodnik chętnie poprowadzi Was przez charakterystyczne schroniska skalne i opowie o ich genezie.

 

Polecamy dodatkowo:

Formularz kontaktowy

Pytania? Wątpliwości? Nasz zespół w sposób przystępny i błyskawiczny udzieli odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

czytaj dalej »
Cennik

Poznaj nasze atrakcyjne ceny! Zachęcamy do korzystania z przygotowanych pakietów. Prosta zasada - im więcej potrzbujesz, tym mniej płacisz.

czytaj dalej »
Sprzęt

Sprawdź jaki sprzęt oddajemy do Twojej dyspozycji. Zobacz jakie elementy wchodzą u nas w skład zestawu do gry w paintball.

czytaj dalej »
Strona głównaDrukujPDF

JPS - organizacja imprez paintball śląsk. Naszym klientom oferujemy doskonały sprzęt, niskie ceny i ogromne doświadczenie w organizacji paintball śląskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług, gdyż nie ograniczają się one jedynie do obszaru paintball śląsk – organizujemy również imprezy paintball na jurze i w każdym, nadającym się do tego celu, miejscu wskazanym przez Klienta. Jura Paintball Silesia – Paintball Śląsk, Paintball Jura – serdecznie zaprasza!