Przewodnik Jurajski

A A A

Strona główna » Oferta » Przewodnik Jurajski

Jesteśmy w stanie przygotować i przeprowadzić dowolny projekt na terenie Jury i Ojcowskiego Parku Narodowego. Tworzymy oryginalne koncepcje, zgodne z możliwościami i oczekiwaniami Klienta. Przekaz dostosowujemy do grupy docelowej. Obsługujemy zarówno klasyczne wycieczki szkolne jak i coraz popularniejsze ostatnio wyjazdy profilowane na przykład historyczne, przyrodnicze, militarne i krajoznawczo przygodowe, autokarowe i piesze.

W trakcie wycieczek proponujemy dodatkowe atrakcje takie jak łucznictwo, strzelectwo pneumatyczne, wspinaczkę i zejścia do jaskiń. Przygotowujemy i prowadzimy także gry terenowe zawierające elementy orienteeringu. Swoje usługi kierujemy zarówno do grup zorganizowanych jak i klientów indywidualnych, którym szczególnie polecamy wycieczki naszymi samochodami terenowymi. Oprócz powszechnie znanych atrakcji Jury takich jak Szlak Orlich Gniazd z nami odwiedzą Państwo atrakcje, o których nie wspominają drukowane przewodniki turystyczne.

Wszystkie projekty mogą być realizowane w języku angielskim. Gwarantujemy najwyższy poziom usług.

Polecamy dodatkowo:

Formularz kontaktowy

Pytania? Wątpliwości? Nasz zespół w sposób przystępny i błyskawiczny udzieli odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

czytaj dalej »
Przewdonik jurajski

Dowiedz się więcej o przewodnictwie.

czytaj dalej »
Jura dla Aktywnych

Paintball to za mało? Przedstawiamy zupełnie nowe programy atrakcji w ofercie Jura Paintball Silesia.

czytaj dalej »
Strona głównaDrukujPDF

JPS - organizacja imprez paintball śląsk. Naszym klientom oferujemy doskonały sprzęt, niskie ceny i ogromne doświadczenie w organizacji paintball śląskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług, gdyż nie ograniczają się one jedynie do obszaru paintball śląsk – organizujemy również imprezy paintball na jurze i w każdym, nadającym się do tego celu, miejscu wskazanym przez Klienta. Jura Paintball Silesia – Paintball Śląsk, Paintball Jura – serdecznie zaprasza!