Nasze pola

A A A

Strona główna » O firmie » Nasze pola

Jesteśmy w stanie zorganizować imprezę w każdym miejscu wskazanym przez Klienta na obszarze Śląsk, Małopolska. Posiadamy gotową bazę miejsc dla organizacji imprez paintball w okolicach takich miast jak:
 

 
Kliknij na nazwę by dowiedzieć się więcej
- Bytom - Jaworzno
- Myszków - Tychy
- Częstochowa  - Katowice
- Lubliniec
- Ustroń
- Dąbrowa Górnicza - Kraków
- Piekary Śląskie - Zawiercie
- Gliwice  - Mysłowice - Sosnowiec
- Żarki Letnisko
 
 Jeżeli na zamieszczonej liście brak jest miejsca w Twojej okolicy – to żaden problem! Nie pobieramy opłaty za dojazd do 100 km od naszej siedziby – Jaworznika na Jurze. Warunkiem organizacji imprezy jest pozytywna weryfikacja zaproponowanego miejsca pod względem spełniania Naszych standardów bezpieczeństwa

 

Charakterystyka ogólna

W związku z licznymi wycieczkami postanowiliśmy zamieścić krótką acz treściwą charakterystykę miejsc położonych w województwie śląskim, gdzie mieliśmy okazję prowadzić imprezy.

czytaj dalej »
nowość
Najczęściej wybierane

Pola do gry w paintball (Śląsk, Zagłębie, Jura) – opis i specjalnie przygotowane galerie najpopularniejszych miejsc do gry.

czytaj dalej »
Nasze pole

Jura Paintball Silesia dysponuje własnym obiektem położonym w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

czytaj dalej »
Strona głównaDrukujPDF

JPS - organizacja imprez paintball śląsk. Naszym klientom oferujemy doskonały sprzęt, niskie ceny i ogromne doświadczenie w organizacji paintball śląskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług, gdyż nie ograniczają się one jedynie do obszaru paintball śląsk – organizujemy również imprezy paintball na jurze i w każdym, nadającym się do tego celu, miejscu wskazanym przez Klienta. Jura Paintball Silesia – Paintball Śląsk, Paintball Jura – serdecznie zaprasza!