Sprzęt

A A A

Strona główna » O firmie » Sprzęt

Obecnie posiadamy 50  kompletnych zestawów do gry w paintball

W skład zestawu wchodzi:
 
Marker - Tippmann 98C / BT- 4 Combat 

Lekki i ergonomiczny karabinek, który z racji swej niezawodności zyskał sobie miano Kałasznikowa wśród markerów paintballowych. Wyposażony podstawowo w 100 kulek. Półautomat, Szybkostrzelność: 8 kulek na sekundę. Dodatkowym atutem dla graczy jest dobra celność i intuicyjnie prosta obsługa.
Maska – Empire Vents Helix Thermal

 
Wyposażona w podwójną szybkę, dzięki czemu efekt parowania po prostu nie występuje. Szeroki kąt widzenia pozwala doskonale orientować się w sytuacji na polu rozgrywki. Maska doskonale chroni całą twarz oraz boki głowy. Najlepszy produkt w swojej klasie. 
Mundur

Wytrzymałe mundury wojskowe z różnorodnym kamuflażem, dzięki któremu łatwo wtopić się w otoczenie. 
Ochraniacz GenXGlobal

Neoprenowy ochraniacz na szyję, który pozwala wyeliminować jakiekolwiek ryzyko bolesnego trafienia
Rękawice taktyczne Genezi 

Produkt specjalnie opracowany na potrzeby graczy paintballowych. Odpowiednio wszyte wzmocnienia górnej części dłoni gwarantują solidną ochronę przed jakimkolwiek trafieniem.
Bandana Atomic

Wykonana w całości z polaru, gwarantuje odpowiednią ochronę tyłu głowy i pozwala odróżnić członków swojej drużyny od przeciwnika.
 
Sprzęt, który oferujemy naszym Klientom jest całkowicie jednolity – dzięki temu ZAWSZE wszyscy uczestnicy mają takie same szanse.

 

Polecamy dodatkowo:

Formularz kontaktowy

Pytania? Wątpliwości? Nasz zespół w sposób przystępny i błyskawiczny udzieli odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

czytaj dalej »
Cennik

Poznaj nasze atrakcyjne ceny! Zachęcamy do korzystania z przygotowanych pakietów. Prosta zasada - im więcej potrzbujesz, tym mniej płacisz.

czytaj dalej »
Pola do paintball

Zapraszamy do artykułu, w którym zamieściliśmy opis miejsc wraz ze zdjęciami, w których najczęściej organizujemy imprezy paintball!

czytaj dalej »
Strona głównaDrukujPDF

JPS - organizacja imprez paintball śląsk. Naszym klientom oferujemy doskonały sprzęt, niskie ceny i ogromne doświadczenie w organizacji paintball śląskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług, gdyż nie ograniczają się one jedynie do obszaru paintball śląsk – organizujemy również imprezy paintball na jurze i w każdym, nadającym się do tego celu, miejscu wskazanym przez Klienta. Jura Paintball Silesia – Paintball Śląsk, Paintball Jura – serdecznie zaprasza!