Aktualności

A A A

Strona główna » Aktualności » Off Road

Off Road

data dodania: 2012-02-20 19:49:27

 

 

Off-road to klasyczny przykład sportu ekstremalnego. Specjalnie przygotowane maszyny o znacznie zwiększonej mobilności dostarczają adrenaliny w najczystszej postaci. Uczestnicy przejazdu mogą sprawdzić swoje umiejętności pilota rajdowego, wyznaczać trasę przy pomocy odbiornika GPS lub nawet samemu spróbować sił za sterami maszyny na specjalnie wytyczonym do tego celu torze. Dysponujemy dobrze przygotowanym pod kątem jazdy w terenie parkiem maszynowym, dużym doświadczeniem oraz wykwalifikowaną kadrą instruktorską , która pracowała m.in. przy wytyczaniu tras rajdu „Poland Trophy” – edycja jurajska

Quady - pojazdy o ogromnych zdolnościach terenowych. Mogą poruszać się praktycznie w każdych warunkach. Ich gabaryty, geometria podwozia i mocne silniki pozwalają wjechać tam, gdzie nie dotrze nawet najlepiej przygotowany i wyposażony samochód terenowy. Wszędobylskość i mobilność tych pojazdów już dawno doceniło wojsko i wszelkie służby ratownicze operujące w wymagających warunkach terenowych.

Nasza firma oferuje Państwu możliwość zakosztowania frajdy z jazdy tymi sympatycznymi pojazdami. Łatwość ich obsługi powoduje, że dobrze sobie na nich poczynają zarówno prawdziwi twardziele jak i subtelne kobiety.

Zobacz więcej w naszej GALERII

 

Polecamy dodatkowo:

Formularz kontaktowy

Pytania? Wątpliwości? Nasz zespół w sposób przystępny i błyskawiczny udzieli odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

czytaj dalej »
Strona głównaDrukujPDF

JPS - organizacja imprez paintball śląsk. Naszym klientom oferujemy doskonały sprzęt, niskie ceny i ogromne doświadczenie w organizacji paintball śląskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług, gdyż nie ograniczają się one jedynie do obszaru paintball śląsk – organizujemy również imprezy paintball na jurze i w każdym, nadającym się do tego celu, miejscu wskazanym przez Klienta. Jura Paintball Silesia – Paintball Śląsk, Paintball Jura – serdecznie zaprasza!