Aktualności

A A A

Strona główna » Aktualności » Paintball śląsk - Jura Paintball Silesia

Paintball śląsk - Jura Paintball Silesia

data dodania: 2012-03-12 10:09:01

W związku z licznymi wycieczkami postanowiliśmy zamieścić krótką acz treściwą charakterystykę miejsc położonych w województwie śląskim, gdzie mieliśmy okazję prowadzić imprezy. Pełny wykaz sprawdzonych przez nas lokalizacji jest dostępny w osobnym dziale – pola do paintball
 
Paintball Śląsk 
charakteryzuje się przede wszystkim znaczną różnorodnością, zależną przede wszystkim od części województwa, które jest zdecydowanie większe niż samo regionalne oznaczenie regionu.
 
Paintball Częstochowa, paintball Lubliniec
  w tych obszarach spotykamy się głównie z polami znajdującymi się na obszarach leśnych. Zróżnicowana rzeźba terenu i w przeważającej części sosnowe, stare drzewostany pozwalają na odpowiedni dobór pola rozgrywki, na którym nie brakuje naturalnych osłon, pozwalających na niepowtarzalne rozwinięcie rozgrywki, w zależności od realizowanego scenariusza gry.
 
Paintball Jura
to tereny położone wokół takich miejscowości jak Olsztyn, Janów, Złoty Potok, Żarki, Kotowice, Podlesice, Morsko, Kroczyce, Podzamcze czy Pilica. O zaletach samego regionu napisano już niejedno, niemniej mało osób może poszczycić się taką jego znajomością, jaką posiada zespół Jura Paintball Silesia. Wszystkie osoby zaangażowane w nasz projekt posiadają państwowe uprawnienie przewodników terenowych po Jurze, większość działa aktywnie w stowarzyszeniach dotyczących regionu. Wszystko to sprawia, iż miejsca wybrane przez nas do organizacji imprez paintball są po prostu najlepsze. Mało osób zdaje sobie sprawę, iż w kompleksach leśnych Jury znajdują się oryginalne pozycje ziemne z roku 1914 oraz 1944. Pola, tworzone w oparciu o takie lokalizacje, w połączeniu z atrakcyjną rzeźbą terenu pozwalają na bezpieczną zabawę w oparciu o prawdziwe pozycje bojowe, co należy uznać za dalece bardziej atrakcyjne niż ukrywanie się za osłoną zrobioną z palety transportowej.
 
Paintball śląsk – Zagłębie
to z kolei tereny nieodwracalnie zmienione przez przemysł, czego efektem jest występowanie poprzemysłowych pustostanów, przystosowanych do prowadzenia tam rozgrywek paintball. W tej okolicy występują również ciekawe lokalizacje leśne, wybrane przez nas w oparciu o przebieg oryginalnych pozycji bojowych z 1944 r. Obie opisane powyżej formy można obejrzeć w naszej galerii
 
Paintball śląsk – Katowice – Chorzów
najczęściej polecanymi przez nas miejscami odpowiednimi do organizacji imprez paintball są tereny leśne położone na południu Katowic. Zdeformowany krajobraz, porośnięty odpowiednio leciwym już lasem idealnie nadaje się do prowadzenia paintballowych potyczek. W okolicach Chorzowa warto nadmienić o polu paintball znajdującym się na terenie WPKiW. Opuszczone zabudowania administracyjno-gospodarcze zostały tam przekształcone w atrakcyjne, choć dość drogie, pole.
 
Paintball Tychy 
oznaczają potężne kompleksy leśne z niskim podszyciem, dzięki czemu możliwym jest wyznaczenie dość dużych pół do gry, o doskonałej widoczności. Nic nie zakłóca tam spokojnego lotu kulki do wybranego przez zawodnika celu. Dzięki przesyłanym przez nas mapom dojazdu – nie ma również problemu z trafieniem na samo miejsce imprezy.

 
Zamieszczona powyżej charakterystyka miejsc do paintball śląsk nie wyczerpuje w żaden sposób tematu, a stanowi jedynie krótkie jego omówienie. Jesteśmy całkowicie otwarci na Państwa propozycje dotyczące miejsc organizacji imprez.       
 
Serdecznie zapraszamy!
 

Polecamy dodatkowo:

Formularz kontaktowy

Pytania? Wątpliwości? Nasz zespół w sposób przystępny i błyskawiczny udzieli odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

czytaj dalej »
Sesja zdjęciowa z imprezy

Niepowtarzalna pamiątka z zabawy. Prawdziwy fotograf z prawdziwym aparatem wykonujący profesjonalne zdjęcia , które z dumą będzie można pokazać znajomym lub umieścić na biurku w pracy. Zapraszamy do pokazowej Galerii.

czytaj dalej »
Jura dla aktywnych!

Paintball to za mało? Z myślą o wszystkich, którzy pragną spędzić czas aktywnie przygotowaliśmy cały program różnych atrakcji. Zabawa trwa dłużej i – dzięki atrakcyjnym rabatom – więcej zostaje w kieszeni.

czytaj dalej »
Strona głównaDrukujPDF

JPS - organizacja imprez paintball śląsk. Naszym klientom oferujemy doskonały sprzęt, niskie ceny i ogromne doświadczenie w organizacji paintball śląskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług, gdyż nie ograniczają się one jedynie do obszaru paintball śląsk – organizujemy również imprezy paintball na jurze i w każdym, nadającym się do tego celu, miejscu wskazanym przez Klienta. Jura Paintball Silesia – Paintball Śląsk, Paintball Jura – serdecznie zaprasza!