Aktualności

A A A

Strona główna » Aktualności » Paintball Śląsk Nowy Sezon Rozpoczęty!

Paintball Śląsk Nowy Sezon Rozpoczęty!

data dodania: 2012-02-20 18:31:33

Z przyjemnością ogłaszamy, iż wraz z początkiem Nowego Roku rozpoczęliśmy kolejny już sezon organizacji imprez paintball w rejonie Śląsk.
 
Dzięki nowemu, odpornemu na zimno źródłu zasilania markerów paintballowych – butlach na sprężone powietrze (HP) możliwym jest prowadzenie rozgrywek wtemperaturze do –15C (co zostało już przez nas sprawdzone). W połączeniu z odpowiedniej klasy kulkami paintball o formule zimowej otrzymujemy rozrywkę, która nie ustępuje imprezom letnim w zakresie bezawaryjności sprzętu, a przy tym nadaje nowe znaczenie określeniu „białe szaleństwo”.
 
Jura Paintball Silesia organizuje imprezy paintball przez okrągły rok, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych.

W związku z wejściem w życie od Nowego Roku nowych, wyższych stawek VAT, wiele usług jak i towarów podrożało. Nie dotyczy to jednakże naszej firmy. Pomimo wzrostu kosztów działalności nie zmieniliśmy naszych cen nawet o grosz. Tym samym nadal pozostajemy liderem w zakresie organizacji rozrywki na najwyższym poziomie, przy wykorzystaniu najlepszego dostępnego sprzętu i wyposażenia, za najatrakcyjniejszą cenę.

Nowości.... Nowości....

Nowe wyposażenie:

- po rocznej służbie, wysłaliśmy na emeryturę ponad połowę używanych masek, zastępując je nowymi egzemplarzami tej samej, najwyższej klasy – Empire Vents Helix Thermal (krótka charakterystyka produktu w dziale sprzęt.

- pole do speedball znacznie się rozrosło! W ubiegłym sezonie składało się z 14 przeszkód o różnorodnych kształtach i rozmiarze. Pozwalało to na organizację dobrej rozrywki. Jak mówi stare przysłowie – lepsze jest wrogiem dobrego. Dlatego też do posiadanych przez nas 14 przeszkód dokupiliśmy jeszcze 14 – ogółem dysponujemy już 28 przeszkodami. Przypuszczamy, iż zabawa na dużym polu z odpowiednio dobranymi przeszkodami musi być świetna, skoro minimalna ilość amunicji zużyta przez uczestnika podczas rozgrywek speedball na naszym polu wynosiła 900 kulek.

 

Zapraszamy do nowej galerii z rozgrywek na naszym polu do speedball.

 

Używane przez nas przeszkody zostały wyprodukowane przez firmę WATS – renomowanego producenta tego typu akcesoriów, którego produkty odznaczają się najwyższą jakością (ISO9001 i inne). Do prawidłowego ich działania nie potrzeba ciągle pracujących wiatraczków, dmuchawek, kabelków czy akumulatorków. Solidne wykonanie (kilkuwarstwowa, zbrojona folia PCV) sprawia, iż nie uchodzi z nich powietrze pod wpływem ostrzału.

 

- mundury BW – wygodne i wytrzymałe. Obecnie posiadamy już ponad 100 kompletów umundurowania we wszelkich rozmiarach (krój niestety jest jeden). Tym samym jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednie ubranie ochronne każdemu, kto posiada nie więcej niż dwie kończyny górne i dolne.


Nowe miejsca – Paintball Śląsk, Paintball Sosnowiec
 

 

Cały czas poszukujemy ciekawych miejsc do prowadzenia rozgrywek. Poszukiwania te zazwyczaj kończą się sukcesem jako choćby w przypadku bardzo ciekawego pola z dużym budynkiem/halą znajdującego się na granicy Sosnowca i Jaworzna – zwanego przez wtajemniczonych „Facro”.
Zapraszamy do galerii zdjęć z tego obiektu.

 

Strona głównaDrukujPDF

JPS - organizacja imprez paintball śląsk. Naszym klientom oferujemy doskonały sprzęt, niskie ceny i ogromne doświadczenie w organizacji paintball śląskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług, gdyż nie ograniczają się one jedynie do obszaru paintball śląsk – organizujemy również imprezy paintball na jurze i w każdym, nadającym się do tego celu, miejscu wskazanym przez Klienta. Jura Paintball Silesia – Paintball Śląsk, Paintball Jura – serdecznie zaprasza!