Aktualności

A A A

Strona główna » Aktualności » Speedball

Speedball

data dodania: 2012-02-20 19:39:25

Nowość w naszej ofercie...

Mobilne pole do speedballa w Jura Paintball Silesia

 

 Paintball to nie tylko rozgrywki organizowane na terenach leśnych i opuszczonych obiektach poprzemysłowych. Dla tych, którzy skorzystali już z oferty paintballa "leśnego" i "budynkowego" nasz zespół przygotował kolejną atrakcję - SPEEDBALL

Speedball jest to sportowa wersja paintballa, która charakteryzuje się, jak sama nazwa wskazuje, znaczną szybkością rozgrywki. Całe pole do gry składa się z 25 specjalnych dmuchanych figur, które umieszcza się na terenie płaskim, pozbawionym jakichkolwiek naturalnych przeszkód (boisko, łąka). Figury mają różny kształt i rozmiar (od małych ostrosłupów przez walce aż do prostopadłościanów). Pole zostaje ustawione w specjalny sposób, tak, by każda figura mogła spełniać zarówno dobre funkcje obronne, jak i stanowić doskonały punkt wyjścia do przeprowadzenia szybkiego ataku.

Uczestnicy rozgrywek speedballowych, niezależnie od tego, czy rozpoczęli już wcześniej swoją przygodę z paintballem czy nie, zgodnie podkreślali, iż ten typ rozgrywek poza dużą dawką adrenaliny, aktywnego wypoczynku, jest najbardziej oryginalną atrakcją strzelecką, w jakiej brali udział.

 

.

Strona głównaDrukujPDF

JPS - organizacja imprez paintball śląsk. Naszym klientom oferujemy doskonały sprzęt, niskie ceny i ogromne doświadczenie w organizacji paintball śląskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług, gdyż nie ograniczają się one jedynie do obszaru paintball śląsk – organizujemy również imprezy paintball na jurze i w każdym, nadającym się do tego celu, miejscu wskazanym przez Klienta. Jura Paintball Silesia – Paintball Śląsk, Paintball Jura – serdecznie zaprasza!