Aktualności

A A A

Strona główna » Aktualności » Sprzęt

Sprzęt

data dodania: 2012-02-20 19:41:50

Obecnie posiadamy 44 kompletne zestawy do gry w paintball

W skład zestawu wchodzi:
 
Marker - Tippmann 98C / BT- 4 Combat - lekki i ergonomiczny karabinek, który z racji swej niezawodności zyskał sobie miano Kałasznikowa wśród markerów paintballowych. Wyposażony podstawowo w 100 kulek. Półautomat, Szybkostrzelność: 8 kulek na sekundę. Dodatkowym atutem dla graczy jest dobra celność i intuicyjnie prosta obsługa.
 
Maska – Empire Vents Helix Thermal – wyposażona w podwójną szybkę, dzięki czemu efekt parowania po prostu nie występuje. Szeroki kąt widzenia pozwala doskonale orientować się w sytuacji na polu rozgrywki. Maska doskonale chroni całą twarz oraz boki głowy. Najlepszy produkt w swojej klasie. 
 
Mundur - wytrzymałe mundury wojskowe z różnorodnym kamuflażem, dzięki któremu łatwo wtopić się w otoczenie. 
 
Ochraniacz GenXGlobal – neoprenowy ochraniacz na szyję, który pozwala wyeliminować jakiekolwiek ryzyko bolesnego trafienia
Rękawice taktyczne Genezi  - produkt specjalnie opracowany na potrzeby graczy paintballowych. Odpowiednio wszyte wzmocnienia górnej części dłoni gwarantują solidną ochronę przed jakimkolwiek trafieniem.
Bandana Atomic – wykonana w całości z polaru, gwarantuje odpowiednią ochronę tyłu głowy i pozwala odróżnić członków swojej drużyny od przeciwnika.
 
Sprzęt, który oferujemy naszym Klientom jest całkowicie jednolity – dzięki temu ZAWSZE wszyscy uczestnicy mają takie same szanse.

Polecamy dodatkowo:

Formularz kontaktowy

Pytania? Wątpliwości? Nasz zespół w sposób przystępny i błyskawiczny udzieli odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

czytaj dalej »
Cennik

Poznaj nasze atrakcyjne ceny! Zachęcamy do korzystania z przygotowanych pakietów. Prosta zasada - im więcej potrzbujesz, tym mniej płacisz.

czytaj dalej »
Pola do paintball

Zapraszamy do artykułu, w którym zamieściliśmy opis miejsc wraz ze zdjęciami, w których najczęściej organizujemy imprezy paintball!

czytaj dalej »
Strona głównaDrukujPDF

JPS - organizacja imprez paintball śląsk. Naszym klientom oferujemy doskonały sprzęt, niskie ceny i ogromne doświadczenie w organizacji paintball śląskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług, gdyż nie ograniczają się one jedynie do obszaru paintball śląsk – organizujemy również imprezy paintball na jurze i w każdym, nadającym się do tego celu, miejscu wskazanym przez Klienta. Jura Paintball Silesia – Paintball Śląsk, Paintball Jura – serdecznie zaprasza!