Aktualności

A A A

Strona główna » Aktualności » Zamawianie Imprez Integracyjnych

Zamawianie Imprez Integracyjnych

data dodania: 2012-02-20 18:45:41 

Imprezy firmowe / imprezy integracyjne

W celu zamówienia imprezy firmowej należy przesłać za pomocą formularza kontaktowego  krótką informację, zawierającą najważniejsze dla nas elementy tj.:

  • cel imprezy
  • ilość uczestników
  • przybliżony termin
  • szczególnie oczekiwane
  • atrakcje


W 24 godziny od wysłania zapytania zawierającego powyższe informacje przygotujemy i prześlemy indywidualnie stworzony plan imprezy. Jest on całkowicie modyfikowalny w oparciu o sugestie i oczekiwania Klienta. Po jego zatwierdzeniu przystępujemy do realizacji planu imprezy.

U nas Klient jest na bieżąco informowany o stanie przygotowań.

Element ten traktujemy niezwykle poważnie – dzięki temu na każdym etapie przygotowań zamawiający jest odpowiednio poinformowany i spokojny o powodzenie całego przedsięwzięcia.

W dniu planowanej imprezy wszystkie jej elementy przygotowane są z dużym wyprzedzeniem czasowym – nie tolerujemy żadnych opóźnień. Dzięki temu Klient może sam sprawdzić wszystkie atrakcje jeszcze przed rozpoczęciem imprezy.

Nasz sposób działania gwarantuje udaną imprezę.

Zapoznaj się z naszą ofertą

 

Strona głównaDrukujPDF

JPS - organizacja imprez paintball śląsk. Naszym klientom oferujemy doskonały sprzęt, niskie ceny i ogromne doświadczenie w organizacji paintball śląskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług, gdyż nie ograniczają się one jedynie do obszaru paintball śląsk – organizujemy również imprezy paintball na jurze i w każdym, nadającym się do tego celu, miejscu wskazanym przez Klienta. Jura Paintball Silesia – Paintball Śląsk, Paintball Jura – serdecznie zaprasza!